Teslimat ve İade

TESLİMAT

Siparişleriniz Ankara Polatlı` da bulunan mağazamızda hazırlanmaktadır. 
Firmamızın sorumluluk üstlenebilmesi için ilgili sayfadaki bütün sipariş bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmiş olmalıdır. Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden sizinle bağlantı kurulabilmelidir. 
Teslimat için belirtilen zamanda ve adreste alıcının bulunmaması durumunda çiçek adreste bulunan kişiye isim, soyisim ve imzası karşılığında teslim edilir. 
Gönderilen adreste hiç kimsenin bulunmaması veya adresin yanlış olması halinde sipariş veren kişi ile bağlantı kurulur. Bu durumda sipariş gecikmeli olarak teslim edilecektir. Sipariş iptal edilemez ve para iadesi yapılmaz. 
Teslim gününün tatile denk gelmesi durumunda alıcı evde veya iş yerinde yok ise ve çiçeğin teslim edileceği komşu, güvenlik, görevli bulunamamışsa ertesi gün yapılacaktır. 
Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat şekil, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir. 
Alıcı adreste bulunamazsa teslim edilecek çiçek evlerde komşu, apartman görevlisi veya güvenliğe, işyerlerinde çalışma arkadaşlarına veya güvenliğe, hastane veya otellerde resepsiyon veya danışmaya, güvenlik bölgelerinde ve kurumlarda yetkili kişilere veya nöbetçi subay ve erlere isim, soyisim ve imzası karşılığında teslim edilir.Yada kapıya yapıştırılacak bir nilgi notu ile bizimle irtibata geçip işyerindende teslim alabilirler. 
Sitemizden 7 gün 24 saat online olarak sipariş verilebilir. 
Sipariş teslimi 09:30 – 19:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günler dışında çiçek siparişler belirtilen saatte yapılacaktır.Özel günlerde kesinlikle saat baz alınmaz gün içi olarak en erken süre içinde teslim etmeye çalışıyoruz. 
Aynı gün teslimat için en geç sipariş verme saati 19:00 dur. 
 
Sipariş Takibi:
 
www.kentcicekcilik.com üzerinden sipariş verdiğinizde siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda size sipariş numarası verilcektir. Bu kod ile sitemizin üst sağ kısmında bulunan alandan giriş yaparak siparişlerinizi kontrol edebilir veya telefonla sipariş numaranızı söyleyerek siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

 

İADE

İPTAL ve İADE KOŞULLARI 

Verdiğiniz siparişi hazırlanmadan iptal edilebilirsiniz.. Sipariş verdiğiniz ürünün hazırlanması durumunda iptali, para iadesi, 2 günden fazla teslimat tarihinin değiştirilmesi yoktur. Adres ve teslimat zamanı değişiklikleri, teslim saatinden en az 2 saat önce bildirilmelidir. Çiçeğinizin daha çabuk ve rahat teslimat yapılabilmesi için, sipariş formunda bulunan yerlerin eksiksiz ve tam doldurulması gerekmektedir. Adres eksiklik ve yanlışlıklarının , teslimatın aksamasına sebep olacağı, unutulmamalıdır. Mümkün olan tarif bilgilerinin belirtilmesi uygundur. 

GERİ ÖDEME POLİTİKASI 

İptal edilen siparişlerinizin geri ödemesi, ödemeyi yapmış olduğunuz kanala bağlı olarak 1 ile 3 iş günü içerisinde ödemeyi yapmış olduğunuz banka hesap numarasına transfer edilir . Paranız geri iade edilirken bankanın kesmiş olduğu transfes ücretleri, komisyonlar düşülerek hesabınıza aktarılır.